img-857.jpg

Firmowy wyjazd nad morze – wszystko, co powinieneś o nim wiedzieć

W przeciwnym razie współpraca między poszczególnymi członkami zespołu lub nawet poszczególnymi działami firmy może nie być dobra, przez co szczególnie ważne projekty mogą zostać wykonywane z opóźnieniem. W tej sytuacji klienci mogą być niezwykle niezadowoleni, w efekcie czego zyski naszej spółki mogą drastycznie spaść. Rozsądny przedsiębiorca wcale nie dopuści do takiej sytuacji. Co jednak powinien wykonać, aby poprawić atmosferę będącą w firmie. Odpowiedź brzmi: Zorganizować wyjazd pracowniczy. Jednym z najpopularniejszych pomysłów na tego sposobie imprezy firmowe są w dalszym ciągu grupowe wyjazdy nad morze. O czym należy pamiętać, jeśli chcemy zaprosić naszych pracowników do wspólnego wyjazdu nad morze (także zorganizować np: teambuilding)?

– Pierwszą rzeczą, o której powinniśmy mieć jest wcześniejsze zakwaterowanie hotelu, w którym umieścimy członków naszego zespołu. Może podzielić się to wielkie, a w praktyce zakwaterowanie tak dużej części osób może być wielki problem, który należy dobrze wcześniej rozwiązać. Ponadto powinniśmy również zwrócić uwagę na standard hotelu i skonsultować go z naszymi pracownikami. Warto, aby hotel oferował takie wygody jak bilard czy sala konferencyjna.

– Na różnym etapie planowania tego rodzaju wyjazdu powinniśmy również zdecydować, czy nasi ludzie mają dojechać na miejsce spotkania integracyjnego we własnym zakresie, czy również zostanie wynajęty autokar. Przy wyborze drugiej możliwości należy pamiętać, aby spełniał on podstawowe wymagania techniczne oraz posiadał wszystkie niezbędne przeglądy. Nie powinniśmy również zaniedbywać wyboru odpowiedniego kierowcy. Powinna więc być osoba rzetelna, bezpieczna również przede wszystkim, zajmująca się po drogach bezpiecznie.

– Na miejscu powinniśmy zadbać o dodatkowe atrakcje dla uczestników wyjazdu, jeśli warunki atmosferyczne nie będą sprzyjające. Właścicieli małych firm może zadowolić fakt, że nie muszą się one kojarzyć z wysokimi kosztami. Wiele zabytków oraz muzeów na terenach polskich kurortów nadmorskich oferuje wyjątkowo korzystne zniżki dla grup, z jakich warto skorzystać. Zwykły spacer brzegiem morza i będzie stanowił dla swoich pracowników chwilę na relaks także odpoczynek codzienności.

Zobacz: https://www.jaknegocjowac.pl/

Dodaj komentarz